Veřejná výzva – knihovník/knihovnice
By Eva Padevítová On 22 Led, 2018 At 03:00 PM | Categorized As ČAJ O PÁTÉ, Nezařazené | With 0 Comments

MĚSTO BÍLINA, Břežánská ul. 50/4, 418 31 Bílina

tajemník Městského úřadu v Bílině vyhlašuje

veřejnou výzvu

Knihovník/knihovnice

(jedná se o pozici na dětském oddělení MěK)

na plný úvazek, dobu neurčitou, zařazené do organizační složky Městská knihovna v Bílině

s platovým zařazením v 8 plat. třídě, dle NV č. 341/2017 Sb., rozpětí tarifu od 15.450 Kč do 23.230 Kč

Požadavky:

• dosažené minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • přehled v literatuře a kulturním životě
  • dobrá znalost češtiny
  • příjemné vystupování
  • znalost práce na PC, Word, Excel
  • kreativita, smysl pro tvůrčí práci
  • znalost knihovnického programu Clavius – výhodou
  • Písemná přihláška zájemce musí obsahovat (přiložit jako samostatný doklad):
  • jméno, příjmení, titul
  • datum a místo narození
  • státní příslušnost
  • místo trvalého pobytu
  • číslo občanského průkazu (doklad o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka)
  • telefonické spojení
  • datum a podpis uchazečeK přihlášce nutno doložit:
    • profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
    • originál výpisu z evidence Rejstříku trestů (kopie žádosti, je-li teprve žádáno), ne starší tří měsíců (u cizích státních příslušníků též odborný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud tento doklad domovský stát nevydá, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením)
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajůLhůta podání přihlášky: doručeny nejpozději 05.02.2018 do 12:00 hod.
  • Způsob podání přihlášky: v obálce označené „VV – knihovník/knihovnice – NEOTEVÍRAT“ – osobně do podatelny MěÚ nebo písemně na adresu Městského úřadu v Bílině

Předpokládaný nástup: dle dohody stran

Kontakt: Ing. Dana Svobodová – vedoucí organizační složky Městská knihovna Bílina, tel. 725 212 572,

e-mail: vedouci@knihovnabilina.cz

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit bez uvedení důvodů.

V Bílině dne 22.01.2018                                                                               Ing. Ladislav Kvěch v.r.

tajemník MěÚ Bílina