VÝTVARNÁ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ 2015
By admin On 25 Čvn, 2015 At 02:33 PM | Categorized As SOUTĚŽE | With 0 Comments

knihyvMěstská knihovna v Bílině připravila pro děti a mládež prázdninovou VÝTVARNOU SOUTĚŽ s tématem: „Moje knižní obálka“. Knižní obálka je pro čtenáře jeden z důležitých prvků při samotném výběru knihy. Pokud rádi kreslíte, malujete a pokud rádi čtete, pak je tu soutěž právě pro vás. Vyberte si svoji oblíbenou knihu nebo vámi právě vytvořený komiks z letošní literární soutěže a vepište mu svůj rukopis.

Hraje se o knižní a další ceny pro autory nejzajímavějších výtvarných prací. Všechny práce vystavíme v prostorách knihovny na Mírovém náměstí, aby si je mohli prohlédnout všichni návštěvníci.

Věkové kategorie:
do 10 let
11 – 19 let

Obrázky odevzdávejte na dětském oddělení městské knihovny na Mírovém náměstí, též v knihovně na pobočce Za Chlumem nebo v Panelovém sídlišti.

Nezapomeňte každý příspěvek opatřit :
jménem autora
datem narození