LITERÁRNÍ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ 2015
By admin On 25 Čvn, 2015 At 02:59 PM | Categorized As SOUTĚŽE | With 0 Comments

20100_1Vyhlašujeme prázdninovou LITERÁRNÍ SOUTĚŽI pro děti na téma: „Komiksový příběh“.
Objevte svůj dosud netušený talent na tvoření příběhů, uplatněte svoji fantazii a zúčastněte se nové literární soutěže. Vymyslete si kratičký příběh. Rozmyslete si, jak bude na sebe navazovat děj a převeďte ho do komiksové tvorby. Příběh vyprávějte obrázkem s bublinami. Vaše práce může být černobílá nebo barevná.

Hraje se o knižní a další ceny pro autory nejzajímavějších prací. Všechny vaše práce rádi zveřejníme v prostorách knihovny na Mírovém náměstí.

Soutěže se může zúčastnit každé dítě a mládež do věku 19 let.
Věkové kategorie:
do 9 let
10 – 14 let
15 – 19 let
Své práce odevzdávejte na dětském oddělení městské knihovny na Mírovém náměstí, též v knihovně na pobočce Za Chlumem nebo v Panelovém sídlišti.

Nezapomeňte každý příspěvek opatřit :
jménem autora
datem narození
kontaktem
názvem práce
Termín odevzdání : do konce září 2015
Autory nejzajímavějších prací oceníme při nejbližší kulturní akci knihovny, kam je rádi pozveme.