PRÁZDNINOVÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ 2014
By Petra Zaťková On 26 Čvn, 2014 At 04:44 PM | Categorized As SOUTĚŽE, VŠE | With 0 Comments

_dsc4174aVÝTVARNÁ PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ MÁ SVÉ VÍTĚZE

Stejně jako v loňském roce vyzvala Městská knihovna v Bílině děti k účasti v literární a výtvarné prázdninové soutěži. Dětští čtenáři až do měsíce září mohli zpracovat své zážitky z prázdnin, včetně případných ilustrací.

Výtvarná soutěž, která podobně jako v loňském roce byla hojně obsazena, měla téma „Prázdniny se čtením“. Kde všude se dá číst oblíbená kniha nebo časopis? Podmínkou zpracování bylo, aby v obrázku byla viditelně namalovaná nebo nakreslená kniha, knihovnička, časopisy, obchod s knihami nebo dům, kde se knihy půjčují – tedy knihovna. Bezmála sedmdesát dětských prací ve dvou kategoriích nám pomohl vyhodnotit bílinský výtvarník, restaurátor a lektor výtvarných kurzů Pavel Říha.

Autory nejzajímavějších prací oceníme při kulturní akci městské knihovny dne 23. října.
Všechny literární i výtvarné práce si lze prohlédnout v prostorách knihovny na Mírovém náměstí po dobu dvou měsíců.

Výtvarná soutěž – výsledky

kategorie do 10 let